top of page
Top
Top

 Vítejte na našich stránkách, které se věnují tradičním metodám čištění těla, a to především očistě střev, kterou by každý z nás měl několikrát za rok provádět k prevenci dobrého zdraví.

 

S očistami máme mnohaleté zkušenosti a vedeme semináře, jejichž cílem je naučit vás, jak se můžete jednoduše a levně starat o svoje střeva, která jsou podle nedávných vědeckých výzkumů více spjata s naším mozkem a centrální nervovou soustavou, než jsme si mysleli.

 

Nejbližší termín očisty Šankprakšalána, v ašrámu ve Žďárci u Skutče,

je pátek 24.- 25. května 2024. 

Yogic Cleanse

jogínské očisty

Kliknutím na následující očisty se dozvíte více informací o jejich účincích a jak je provádět. Vše máme vyzkoušené, mnohé z nich praktikujeme pravidelně nebo v akutních případech oslabené imunity.  

Může je provádět každý, bez rozdílu toho, čemu věří, kdo je a kde žije. Jóga a její očistné metody poskytují hodnoté návody, jak se napojit na svůj vnitřní zdroj energie, zdraví, radosti a štěstí.

Events

nejbližší termíny

White Flowers

24. - 25. května 2024

Jednodenní očista celé trávící soustavy pod vedením zkušených průvodkyň.

Omezená kapacita 12 lidí

3300Kč/ sleva pro zkušené účastníky 2700Kč

 REGISTRACE 

A View

 Září 2024

Jednodenní očista celé trávící soustavy pod vedením zkušených průvodkyň.

Omezená kapacita 12 lidí

3300Kč/ sleva pro zkušené účastníky 2500Kč

 REGISTRACE 

Orange Blossom
Praying In Mosque
Testimonials

zkušenosti účastníků

Our Story

o nás

Naše přátelství začalo v roce 2012 při náhodném setkáním na tropickém ostrově jihovýchodní Asie, a prohloubilo se společnými zážitky při cestování po severním Thajsku. Během exotického dobrodružství dvou žen se společnou touhou po nezávislosti, lehkosti bytí a se zažívacími problémy, se zrodila myšlenka společné a pravidelné očisty střev. 

 

Od té doby se dvakrát do roka setkáváme a čistíme se spolu, nebo se skupinou odvážlivců, kteří dozráli k vyzkoušení této jednoduché, stovkami let prověřené jogínské očisty, Šank Prakšaláně. 

Máme mnohé zkušenosti s jejími hlubokými účinky, proto Šank Prakšalánu chceme šířit dál, a představujeme se vám jako zodpovědné průvodkyně na cestě k čistému střevu a lehké mysli.

 

Naší vizí je, že každý, kdo chce vzít zdraví do svých rukou a nespoléhat se na pomoc lékařů, na léky a někdy až nekonečné léčení, bude mít možnost a informace o tom, jak bezpečně zkusit tuto sebeléčbu předtím, než spadne do spárů farmaceutického průmyslu. Čím více z nás očistou projde a naučí se ji správně provádět, tím více lidí bude mít mezi svými přáteli a rodinou zkušeného průvodce na cestě za udržením čistého střeva, a tím i dobrého zdraví. V ašrámu ve Žďárci u Skutče se vždy cítíme dobře. Je to místo setkání nevšedních lidí, kteří se nebojí sdílet a naslouchat.

us.jpg
me profile pic.jpg
P1130723.JPG

Petra z Indie

 

Jsem ajurvédská dotyková terapeutka a vášnivá zahradnice. S pokorou studuji, praktikuji a experimentuji s ajurvédou, pranajámou a jógou v každodenním životě. Cítím se jako svobodná tanečnice, tančící mezi mantrami Indie a středomořské Menorky.


V ajurvédě jsem objevila štěstí a klid - převážně díky stravování a vaření s kořením, díky léčivé síle terapií, díky tradiční józe. Vše, co mě posouvá od myšlení k vnímání, nadšeně vítám ve svém životě. Praktikuji individuální masáže a terapie, vyučuji kurzy zaměřené na dotyk, dech, ajurvédu a jógu. Organizuji očistné pobyty či individuální zájezdy do Indie. Naplňuje mě poznávání a propojování lidských životů a hodnot z různých koutů světa. Pochopení přináší toleranci a lásku. 

Deep Kumar

Yin Yoga TTC

Dr. Vasant Lad, Dr. Robert Svoboda, Dr. Claudia Welch

Ayurvedic nutrition

Melanie and Robert Sachs

Ayurvedic Skin Care / Ayurvedic Detox

Dr. Pratima Raichur

Ayurvedic Beauty Care

 

David Crow

Ayurvedic Aromatherapy & Massage / Marma Therapy

 

Dr. Martina Ziskova

Ayurvedic Spices

 

Shri Siddhartha Krishna

Vedic texts

Swami Deepak Anand - Braham Yoga and Ayurveda

200hr Hatha Yoga TTC / Refloxology / Reiki / Ayurvedic massage

Usha Devi

Iyengar Yoga

Ursula Margharita - Scaravelli Yoga/Yoga Biodynamics

Partner Yoga / Partner Acrobatics

Reflexology Institute, London

WatPo Traditional Thai Massage School, Bangkok

10154317_4100560169869_84888046_n.jpg

Petra Píšťalka


Spousta lidí mě zná pod přezdívkou “píšťalka”. Jsem profesionální flétnistka, hraji ve Filharmonii HK a hudba mě celoživotně provází. V Hradci Králové pořádám kurzy Hormonální jógy pro ženy.
 
Jóga je mojí velkou láskou, kterou se zabývám více jak 20let. Prošla jsem desítkou seminářů, workshopů a kurzů, kde sbírám inspiraci a střípky své osobní skládanky. Pravidelně organizuji očistné techniky jogínské, které se staly mou opravdovou vášní a běžnou každodenní praxí. Pozoruji jejich obrovský přínos na tělesné i emocionální úrovni, proto mám potřebu své zkušenosti předávat dál - ať je to formou víkendových seminářů nebo jednodenních workshopů. Po narození dcery se v mém živote objevila nová potřeba vyrovnat svojí hormonální hladinu v těle. Přišla hormonální jóga pro ženy, kterou jsem znala z předchozích let, a nyní je pro mně velkou radostí ji s vámi sdílet . Jsem vděčná, že jsem měla příležitost účastnit se lektorského kurzu právě u Dinah Rodriguez z Brazílie, nesmírně inspirující a energické ženy. Právě ona sama mne oslovila a motivovala, abych její systém hormonální jógové terapie šířila dál.
 
V józe uplatňuji znalosti z hudebního vzdělání a naopak. Vnímám, jak je vše propojeno a že v životě je nejdůležitější uvolnění a dech, resp. uvolnění skrze dech.

Contact

kontakt

Naše očistné pobyty pořádáme v  klidném prostředí Šrí Dévpuridží ašrámu ve Žďárci u Skutče v pardubickém kraji.

 

Pokud nás chcete mít i jinde, rády příjmeme vaše návrhy.

 

Poskytujeme i půldenní privátní průvodcovství očistou v pohodlí domova.

Email : petraveda@gmail.com 

Tel #: +420 737 123 397

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Thanks! Message sent.

Máte nějaký dotaz nebo se chcete zaregistrovat na jeden z našich očistných pobytů? Chcete nás pozvat do svého prostředí, abychom vás a vaše přátele provedly očistou? Neváhejte nám poslat zprávu, rády vše zodpovíme.

©PETRAVEDA 2019

bottom of page